ZIP LANYARD - Lanyard retractable clip
From
€0.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.38 |
|---|---|
| Net total: | €0.38 |
| Gross total: | €0.45 |
Product number:
A36-MO9852-06
Inventory:
Product information "ZIP LANYARD - Lanyard retractable clip"
Lanyard in polyester with retractable badge holder and safety breakaway. 20mm wide. Sublimation print available on white item only.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 20mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 48 x 30 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.4 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 30 x 23 cm |
| Width: | 900mm |
Login