YUMA - Mirrored sport sunglasses UV400
From
€1.08
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.08 |
|---|---|
| Net total: | €1.08 |
| Gross total: | €1.29 |
Product number:
A36-MO2545-06
Inventory:
Product information "YUMA - Mirrored sport sunglasses UV400"
Sports sunglasses with mirrored lenses. UV400 protection.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9004 1091 |
| Height: | 120mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | PC |
| OuterCartonDimension: | 79 x 24 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 79 x 24 x 43 cm |
| Width: | 40mm |
Login