WOODIE - Wooden look sunglasses
From
€0.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.66 |
|---|---|
| Net total: | €0.66 |
| Gross total: | €0.79 |
Product number:
A36-MO9022-40
Inventory:
Product information "WOODIE - Wooden look sunglasses"
Classic sunglasses in PC with wooden look finish and mirrored lenses with UV400 protection.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9004 1091 |
| Height: | 140mm |
| Length: | 145mm |
| Material: | PC |
| OuterCartonDimension: | 40 x 31 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.7 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 31 x 38 cm |
| Width: | 45mm |
Login