WOODFAN - Wooden hand fan
From
€1.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.42 |
|---|---|
| Net total: | €1.42 |
| Gross total: | €1.69 |
Product number:
A36-MO2883-06
Inventory:
Product information "WOODFAN - Wooden hand fan"
Wooden hand fan made of Schima Superba wood and polyester with 34 ribs. Elegant design.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 230mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 49 x 27 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 27 x 22 cm |
| Width: | 420mm |
Login