WIRELESS MATTY - Cork mouse mat charger 15W
From
€6.44
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.44 |
|---|---|
| Net total: | €6.44 |
| Gross total: | €7.66 |
Product number:
A36-MO6476-13
Inventory:
Product information "WIRELESS MATTY - Cork mouse mat charger 15W"
Cork mouse mat with 15W wireless charger. Output: DC 9V/1.6A. Size 23cm x20cm. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 5mm |
| Length: | 230mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 38 x 23 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.52 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 23 x 25 cm |
| Width: | 200mm |
Login