WIDE LANY - Lanyard with metal hook 25mm
From
€0.34
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.34 |
|---|---|
| Net total: | €0.34 |
| Gross total: | €0.40 |
Product number:
A36-MO9661-12
Inventory:
Product information "WIDE LANY - Lanyard with metal hook 25mm"
Lanyard with metal hook, detachable buckle and safety breakaway. 25mm wide. Sublimation print available on white item only.
| Colour: | Turquoise |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 900mm |
| Material: | POM |
| OuterCartonDimension: | 52 x 30 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 30 x 30 cm |
| Width: | 25mm |
Login