WANAKA - Sunglasses and case in bamboo
From
€3.40
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.40 |
|---|---|
| Net total: | €3.40 |
| Gross total: | €4.05 |
Product number:
A36-MO6454-40
Inventory:
Product information "WANAKA - Sunglasses and case in bamboo"
Full bamboo sunglasses with coloured mirrored lenses presented in a bamboo case. UV400 protection. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9004 1091 |
| Height: | 145mm |
| Length: | 135mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 42 x 35 x 35 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 35 x 35 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 40mm |
Login