WALL - Anti-loss finder PU wallet
From
€8.60
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.60 |
|---|---|
| Net total: | €8.60 |
| Gross total: | €10.23 |
Product number:
A36-MO2697-03
Inventory:
Product information "WALL - Anti-loss finder PU wallet"
PU wallet with rechargeable smart Apple® Find My locator anti-loss finder. Only compatible with Apple® devices (iOS). Built-in 100 mAh battery. The Apple® Find My network is a safe and convenient way to find your compatible personal items using your Apple® devices.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9219 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 44 x 39 x 14 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 39 x 14 cm |
| Width: | 117mm |
Login