WALE - Corduroy 5 panel baseball cap
From
€1.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.42 |
|---|---|
| Net total: | €1.42 |
| Gross total: | €1.69 |
Product number:
A36-MO2879-66
Inventory:
Product information "WALE - Corduroy 5 panel baseball cap"
5 panel baseball cap in polyester corduroy with adjustable metal buckle closure. 220 gr/m².
| Colour: | Baby Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Length: | 580mm |
| Material: | PE |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 80 x 45 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 18 |
| Outer carton dimensions: | 80 x 45 x 38 cm |
Login