VUELTAS - Mini fan
From
€0.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.98 |
|---|---|
| Net total: | €0.98 |
| Gross total: | €1.17 |
Product number:
A36-MO8376-06
Inventory:
Product information "VUELTAS - Mini fan"
Operated fan. 2 AAA batteries not included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8414 5925 |
| Height: | 28mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 34 x 23 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.3 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 23 x 22 cm |
| Width: | 32mm |
Login