VOYAGE - 600D RPET Soft trolley
From
€21.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €21.81 |
|---|---|
| Net total: | €21.81 |
| Gross total: | €25.95 |
Product number:
A36-MO6807-05
Inventory:
Product information "VOYAGE - 600D RPET Soft trolley"
600D RPET Polyester soft side cabin trolley. Including exterior zipped laptop compartment. Zipped front pocket. Combi lock. Bottom compartment with ribbons.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 1299 |
| Height: | 465mm |
| Length: | 325mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 40 x 32 x 54 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 2 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.2 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 32 x 54 cm |
| Outlet: | Yes |
| Weight: | 2000g |
| Width: | 200mm |
Login