VINTAGE - Bowling sport bag
From
€5.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.78 |
|---|---|
| Net total: | €5.78 |
| Gross total: | €6.88 |
Product number:
A36-MO7868-03
Inventory:
Product information "VINTAGE - Bowling sport bag"
Vintage sport bag in matt finish PVC with white trimming and piping. Front pocket closed by horizontal zipper. Adjustable shoulder strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9211 |
| Height: | 290mm |
| Length: | 450mm |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 52 x 33 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 33 x 36 cm |
| Width: | 180mm |
Login