VINGA x TGL scented sachet
From
€12.95
| Unitprice | €12.95 |
|---|---|
| Net total: | €12.95 |
| Gross total: | €15.41 |
Product number:
A23-TGL10143000
Inventory:
Product information "VINGA x TGL scented sachet"
Soothe your senses with the gentle aroma of wild lavender. Our scented sachets brings a serene, fragrant touch wherever you place it. Perfect for your home, wardrobe, or even your car. It transforms any space into a peaceful, well scented retreat. Elegantly packed in a gift envelope in cream white and black, includes 2pcs sachets.
| Colour: | white, black (± PMS Cream white/ ± PMS Black) |
|---|---|
| Brand: | Vinga |
| Customs Tariff Number: | 3401300000 |
| Custom sleeve possible: | Yes |
| Height: | 190mm |
| Length: | 150mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 32 x 40 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.3 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 2.9 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 40 x 28 cm |
| Packaging Information: | Gift box |
| Weight: | 40g |
| Width: | 60mm |
Login