VINBOX - Wooden wine box
From
€3.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.38 |
|---|---|
| Net total: | €3.38 |
| Gross total: | €4.02 |
Product number:
A36-MO9413-40
Inventory:
Product information "VINBOX - Wooden wine box"
Wine box in paulownia wood with cord handle.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4420 9099 |
| Height: | 95mm |
| Length: | 95mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 51 x 36 x 51 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.8 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 36 x 51 cm |
| Width: | 95mm |
Login