VINA C - 3 port USB hub with dual input
From
€2.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.90 |
|---|---|
| Net total: | €2.90 |
| Gross total: | €3.45 |
Product number:
A36-MO6848-40
Inventory:
Product information "VINA C - 3 port USB hub with dual input"
3 port 2.0 Type-C USB hub in bamboo case. Input: 2 in 1 cable connection. Cable length 24 cm. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 8000 |
| Height: | 12mm |
| Length: | 83mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 49 x 23 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.2 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 23 x 16 cm |
| Width: | 28mm |
Login