UDINE - 600D RPET 2 tone backpack
From
€3.03
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.03 |
|---|---|
| Net total: | €3.03 |
| Gross total: | €3.61 |
Product number:
A36-MO6516-03
Inventory:
Product information "UDINE - 600D RPET 2 tone backpack"
Backpack in 600D RPET 2 tone polyester with roll top closure.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 500mm |
| Length: | 280mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 45 x 32 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.4 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 32 x 40 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 130mm |
Login