UBAH - USB hub 4 ports 27,5 cm
From
€2.02
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.02 |
|---|---|
| Net total: | €2.02 |
| Gross total: | €2.40 |
Product number:
A36-MO2387-40
Inventory:
Product information "UBAH - USB hub 4 ports 27,5 cm"
4 port USB hub in recycled aluminium case and walnut top detail. Output: 2 x Type-A and 2 x Type-C. Input: 2-in-1 Type-C and Type-A. Cable length: 27.5 cm.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 8000 |
| Height: | 24mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 28 x 23 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.8 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 23 x 42 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 41mm |
Login