TREMONT - Hard trolley
From
€25.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €25.21 |
|---|---|
| Net total: | €25.21 |
| Gross total: | €30.00 |
Product number:
A36-MO2927-03
Inventory:
Product information "TREMONT - Hard trolley"
18 inch hard-shell trolley in ABS. 1 main compartment and inner compartment. Includes a security lock. Rides on 4 wheels.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 1250 |
| Height: | 520mm |
| Length: | 330mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 33 x 42 x 52 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 2 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.9 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 42 x 52 cm |
| Weight: | 2000g |
| Width: | 210mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.