TRAVELI - 210RPET travel cable organizer
From
€1.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.62 |
|---|---|
| Net total: | €1.62 |
| Gross total: | €1.93 |
Product number:
A36-MO2171-03
Inventory:
Product information "TRAVELI - 210RPET travel cable organizer"
210D RPET cable roll bag organizer. It has a RPET mesh with 3 zippered compartments. This bag can also be used as a cosmetic bag.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Length: | 195mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 45 x 41 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 41 x 28 cm |
| Width: | 365mm |
Login