TRAVELCONFORT - Inflatable pillow in pouch
From
€0.76
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.76 |
|---|---|
| Net total: | €0.76 |
| Gross total: | €0.90 |
Product number:
A36-MO7265-07
Inventory:
Product information "TRAVELCONFORT - Inflatable pillow in pouch"
Inflatable travel pillow in velvet pouch. Popular for use in car, train or plane.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9404 9090 |
| Length: | 180mm |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 46 x 37 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.42 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 37 x 29 cm |
| Width: | 120mm |
Login