TOSEE - Reflective RPET lanyard
From
€0.56
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.56 |
|---|---|
| Net total: | €0.56 |
| Gross total: | €0.67 |
Product number:
A36-MO2825-70
Inventory:
Product information "TOSEE - Reflective RPET lanyard"
Reflective RPET polyester lanyard with 2.5 cm strap, metal hook, detachable PP buckle and safety breakaway. For promotional use only.
| Colour: | Neon Yellow |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 500mm |
| Material: | RPET |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 39 x 21 x 48 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 21 x 48 cm |
| Width: | 25mm |
Login