TORTON - Shoe polish kit
From
€1.91
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.91 |
|---|---|
| Net total: | €1.91 |
| Gross total: | €2.27 |
Product number:
A36-KC1050-17
Inventory:
Product information "TORTON - Shoe polish kit"
5 pieces shoe polish kit in tin gift box. This set includes a yellow polish cloth, a shoe horn, a big brush, a small brush for the smaller details and a shoe polish in a neutral colour.
| Colour: | Shiny Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9605 0000 |
| Height: | 55mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 52 x 22 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.14 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 22 x 32 cm |
| Width: | 95mm |
Login