TIRANA - Backpack with front pocket
From
€1.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.84 |
|---|---|
| Net total: | €1.84 |
| Gross total: | €2.19 |
Product number:
A36-MO9577-37
Inventory:
Product information "TIRANA - Backpack with front pocket"
Backpack in 600D polyester with zippered outside pocket and for comfort a padded back section in 210D polyester.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 390mm |
| Length: | 220mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 43 x 28 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.7 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 28 x 29 cm |
| Width: | 100mm |
Login