TIPAS - Cork bottle stopper
From
€0.12
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.12 |
|---|---|
| Net total: | €0.12 |
| Gross total: | €0.14 |
Product number:
A36-MO2208-13
Inventory:
Product information "TIPAS - Cork bottle stopper"
Cork bottle stopper.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4503 9000 |
| Height: | 30mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 53 x 39 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 39 x 19 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 30mm |
Login