THREECODE - Security lock
From
€0.91
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.91 |
|---|---|
| Net total: | €0.91 |
| Gross total: | €1.08 |
Product number:
A36-MO8354-16
Inventory:
Product information "THREECODE - Security lock"
Suitcase lock with 3 digit combination of metal.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8301 1000 |
| Height: | 40mm |
| Length: | 85mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 40 x 20 x 13 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 20 x 13 cm |
| Width: | 85mm |
Login