TEXAS - Natural straw cowboy hat
From
€2.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.24 |
|---|---|
| Net total: | €2.24 |
| Gross total: | €2.67 |
Product number:
A36-MO6755-03
Inventory:
Product information "TEXAS - Natural straw cowboy hat"
Natural straw hat in cowboy shape with polyester band.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6504 0000 |
| Height: | 100mm |
| Material: | Straw |
| OuterCartonDimension: | 60 x 37 x 50 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 80 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.6 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 37 x 50 cm |
| Width: | 360mm |
Login