TERRA - Sport or travel bag
From
€5.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.95 |
|---|---|
| Net total: | €5.95 |
| Gross total: | €7.08 |
Product number:
A36-KC5078-03
Inventory:
Product information "TERRA - Sport or travel bag"
Sport or travelling bag in 600D polyester with front pocket and adjustable and detachable shoulder strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 350mm |
| Length: | 580mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 60 x 37 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.06 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 37 x 22 cm |
| Width: | 300mm |
Login