TERRA + - 600D RPET sports bag
From
€6.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.38 |
|---|---|
| Net total: | €6.38 |
| Gross total: | €7.59 |
Product number:
A36-MO6209-03
Inventory:
Product information "TERRA + - 600D RPET sports bag"
Sport or travelling bag in 600D RPET with large zippered front pocket, inside zippered pocket and adjustable and detachable shoulder strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 280mm |
| Length: | 500mm |
| Material: | RPET-PU |
| OuterCartonDimension: | 50 x 30 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.16 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 30 x 40 cm |
| Width: | 230mm |
Login