TEKAPO - 6 panel baseball cap 270 gr/m
From
€1.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.70 |
|---|---|
| Net total: | €1.70 |
| Gross total: | €2.02 |
Product number:
A36-MO9643-33
Inventory:
Product information "TEKAPO - 6 panel baseball cap 270 gr/m"
6 panel baseball cap in brushed heavy cotton 270 gr/m2 with adjustable metal buckle with tuck-in slit. Size 7 1/4.
| Colour: | White/Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Height: | 160mm |
| Length: | 220mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 55 x 37 x 55 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 150 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15.72 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 37 x 55 cm |
| Width: | 170mm |
Login