TARDOR - Wine set in bamboo box
From
€8.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.26 |
|---|---|
| Net total: | €8.26 |
| Gross total: | €9.83 |
Product number:
A36-MO8293-40
Inventory:
Product information "TARDOR - Wine set in bamboo box"
Wine set in bamboo gift box with space for one wine bottle. Includes bottle collar, pourer, stopper, and corkscrew. Wine bottle not included. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 5100 |
| Height: | 110mm |
| Length: | 360mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 52 x 39 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 8 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 39 x 26 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 110mm |
Login