TALOR - Conference bag with zipper
From
€2.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.09 |
|---|---|
| Net total: | €2.09 |
| Gross total: | €2.49 |
Product number:
A36-KC6998-03
Inventory:
Product information "TALOR - Conference bag with zipper"
Conference or document bag with zipper. 70D polyester.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 1291 |
| Height: | 290mm |
| Length: | 400mm |
| Material: | PET-PVC |
| OuterCartonDimension: | 45 x 34 x 41 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.3 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 34 x 41 cm |
| Width: | 60mm |
Login