TAIER - Magnetic LED torch
From
€1.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.58 |
|---|---|
| Net total: | €1.58 |
| Gross total: | €1.88 |
Product number:
A36-MO2932-03
Inventory:
Product information "TAIER - Magnetic LED torch"
Magnetic LED work light torch in ABS with clip and side COB light. Features magnetic base for hands-free use. Requires 3 AAA batteries (not included).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 23mm |
| Length: | 166mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 39 x 36 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 36 x 29 cm |
| Width: | 23mm |
Login