TAGSMART - Anti-loss finder luggage tag
From
€6.36
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.36 |
|---|---|
| Net total: | €6.36 |
| Gross total: | €7.57 |
Product number:
A36-MO2599-03
Inventory:
Product information "TAGSMART - Anti-loss finder luggage tag"
Luggage tag (70% PU and 30% recycled polyester) with rechargeable smart Apple® Find My locator anti-loss finder. Only compatible with Apple® devices (iOS). The Apple® Find My network is a safe and convenient way to find your compatible personal items using your Apple® devices.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8531 8070 |
| Height: | 5mm |
| Length: | 97mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 52 x 20 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 20 x 18 cm |
| Width: | 77mm |
Login