TAGGY - Aluminium luggage tag
From
€0.50
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.50 |
|---|---|
| Net total: | €0.50 |
| Gross total: | €0.60 |
Product number:
A36-MO8352-16
Inventory:
Product information "TAGGY - Aluminium luggage tag"
Aluminium luggage tag.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7616 9990 |
| Height: | 40mm |
| Length: | 80mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 55 x 21 x 41 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.34 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 21 x 41 cm |
| Width: | 80mm |
Login