SUPERPAD - RPET mouse mat charger 15W
From
€8.44
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.44 |
|---|---|
| Net total: | €8.44 |
| Gross total: | €10.04 |
Product number:
A36-MO6416-15
Inventory:
Product information "SUPERPAD - RPET mouse mat charger 15W"
Multifunctional 2 tone 300D Polyester RPET mouse mat with 15W wireless charger and phone stand functionality. Output: DC 9V/1.6A (15W ) for quick charging.
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 5mm |
| Length: | 315mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 38 x 30 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.08 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 30 x 33 cm |
| Width: | 270mm |
Login