SUNNY - 5 panel baseball cap 180 gr
From
€1.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.15 |
|---|---|
| Net total: | €1.15 |
| Gross total: | €1.37 |
Product number:
A36-MO2345-60
Inventory:
Product information "SUNNY - 5 panel baseball cap 180 gr"
5 panel baseball cap in cotton twill 180 gr/m² with adjustable hook and loop closure.
| Colour: | Dark Green |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Height: | 110mm |
| Length: | 200mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 65 x 35 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14 |
| Outer carton dimensions: | 65 x 35 x 45 cm |
| Width: | 170mm |
Login