SULIMPAD - Mouse mat for sublimation
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO9833-06
Inventory:
Product information "SULIMPAD - Mouse mat for sublimation"
Mouse mat for sublimation with polyester surface and rubber on the bottom to prevent slipping. Size 18cm x22cm.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4016 1000 |
| Height: | 2mm |
| Length: | 220mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 38 x 23 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.8 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 23 x 24 cm |
| Width: | 180mm |
Login