SULIMDOT - Computer mouse mat
From
€0.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.27 |
|---|---|
| Net total: | €0.27 |
| Gross total: | €0.32 |
Product number:
A36-MO2857-06
Inventory:
Product information "SULIMDOT - Computer mouse mat"
Computer mouse mat for sublimation with polyester surface and rubber on the base to prevent slipping. Diameter 21cm.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4016 1000 |
| Length: | 210mm |
| Material: | PE |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 44 x 24 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 24 x 23 cm |
| Width: | 2mm |
Login