SUBETE - Multifunction cutlery set
From
€1.88
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.88 |
|---|---|
| Net total: | €1.88 |
| Gross total: | €2.24 |
Product number:
A36-MO6473-40
Inventory:
Product information "SUBETE - Multifunction cutlery set"
Metal multi-function folding camping cutlery set in wooden casing. 5 functions. Includes fork, spoon, can opener, wine opener and knife. You can separate the pieces in 2.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8215 2010 |
| Height: | 30mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 25 x 21 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.5 |
| Outer carton dimensions: | 25 x 21 x 40 cm |
| Width: | 37mm |
Login