STRECH-TORCH - Extendable torch
From
€2.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.95 |
|---|---|
| Net total: | €2.95 |
| Gross total: | €3.51 |
Product number:
A36-MO8621-03
Inventory:
Product information "STRECH-TORCH - Extendable torch"
Extendable aluminium torch with 3 LED light and magnet on top and clip on side. 4 Batteries LR44 included. Maximum length 57 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 170mm |
| Length: | 170mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 30 x 20 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.96 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 20 x 30 cm |
| Width: | 22mm |
Login