STOR - Underseat luggage trolley
From
€27.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €27.78 |
|---|---|
| Net total: | €27.78 |
| Gross total: | €33.06 |
Product number:
A36-MO2341-85
Inventory:
Product information "STOR - Underseat luggage trolley"
14 inch underseat luggage trolley with 4 wheels in ABS. It has an inside zippered pocket. Including a combination lock and double tube frame.
| Colour: | French Navy |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 1250 |
| Height: | 300mm |
| Length: | 400mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 42 x 30 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 2 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.5 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 30 x 40 cm |
| Weight: | 2000g |
| Width: | 200mm |
Login