STOPY - Bottle stopper
From
€0.56
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.56 |
|---|---|
| Net total: | €0.56 |
| Gross total: | €0.67 |
Product number:
A36-MO2946-03
Inventory:
Product information "STOPY - Bottle stopper"
Bottle stopper made of recycled ABS for sparkling wine bottles. Features a turning lock mechanism and leak-free design.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 1000 |
| Length: | 39mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 46 x 24 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.3 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 24 x 30 cm |
| Width: | 40mm |
Login