STANDFAN - Portable foldable or desk fan
From
€6.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.81 |
|---|---|
| Net total: | €6.81 |
| Gross total: | €8.10 |
Product number:
A36-MO2123-06
Inventory:
Product information "STANDFAN - Portable foldable or desk fan"
Portable foldable fan with adjustable neck strap. 3 speed settings. Can also be used as desk fan when folded. Including a 3000 mAh power bank. In/Output: Type-C <(>&<)> output type A.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8414 5100 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 160mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 22 x 34 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 22 x 34 x 32 cm |
| Width: | 80mm |
Login