SQUARE-C - 4 port USB hub
From
€1.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.46 |
|---|---|
| Net total: | €1.46 |
| Gross total: | €1.74 |
Product number:
A36-MO2254-06
Inventory:
Product information "SQUARE-C - 4 port USB hub"
4 port 2.0 USB in ABS. Output: 2 x Type-A and 2 x Type-C. Input: Type-C & Type-A.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 8000 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 53mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 55 x 19 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.5 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 19 x 32 cm |
| Width: | 43mm |
Login