SQUARE - 4 port USB hub
From
€0.64
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.64 |
|---|---|
| Net total: | €0.64 |
| Gross total: | €0.76 |
Product number:
A36-MO8930-06
Inventory:
Product information "SQUARE - 4 port USB hub"
4 port USB hub in ABS.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 8000 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 50mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 32 x 24 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.04 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 24 x 36 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 41mm |
Login