SPEED - Wireless mouse in car shape
From
€4.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.24 |
|---|---|
| Net total: | €4.24 |
| Gross total: | €5.05 |
Product number:
A36-MO7641-16
Inventory:
Product information "SPEED - Wireless mouse in car shape"
New generation wireless mouse in car shape with receiver located in the car trunk. ABS casing and black and silver shiny finish. 2 AAA batteries not included. 800 dpi.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 6070 |
| Height: | 37mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 36 x 25 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.3 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 25 x 25 cm |
| Width: | 55mm |
Login