SOSTENER - Bike mobile mount case in PVC
From
€2.01
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.01 |
|---|---|
| Net total: | €2.01 |
| Gross total: | €2.39 |
Product number:
A36-MO2430-03
Inventory:
Product information "SOSTENER - Bike mobile mount case in PVC"
Waterproof bike mobile phone mount case in PVC, rotates through 360 degrees. Waterproof rating: IPX 6. Fits for 6,7 inch size.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Height: | 88mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 57 x 25 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 25 x 22 cm |
| Width: | 113mm |
Login