SONO - Waiter's knife in bamboo
From
€2.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.95 |
|---|---|
| Net total: | €2.95 |
| Gross total: | €3.51 |
Product number:
A36-MO6974-40
Inventory:
Product information "SONO - Waiter's knife in bamboo"
Stainless steel original waiter's knife with double corkscrew opener and bamboo surface. Presented in bamboo giftbox. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8211 9300 |
| Height: | 28mm |
| Length: | 165mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 38 x 36 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 36 x 21 cm |
| Width: | 68mm |
Login