SOFT NUIT - Travel set
From
€2.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.78 |
|---|---|
| Net total: | €2.78 |
| Gross total: | €3.31 |
Product number:
A36-MO2907-04
Inventory:
Product information "SOFT NUIT - Travel set"
2 in 1 travel pillow with attached eye mask.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9404 9090 |
| Length: | 140mm |
| Material: | PE |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 40 x 29 x 47 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.6 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 29 x 47 cm |
| Width: | 105mm |
Login