SOBLUE - SEAQUAL® sunglasses
From
€0.74
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.74 |
|---|---|
| Net total: | €0.74 |
| Gross total: | €0.88 |
Product number:
A36-MO2864-66
Inventory:
Product information "SOBLUE - SEAQUAL® sunglasses"
Sunglasses and frame made of SEAQUAL® PP with PC and AC lenses. UV400 protection. SEAQUAL INITIATIVE supports global ocean clean-ups.
| Colour: | Baby Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9004 1091 |
| Height: | 46mm |
| Length: | 141mm |
| Material: | PP |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 67 x 25 x 31 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.9 |
| Outer carton dimensions: | 67 x 25 x 31 cm |
| Width: | 138mm |
Login